Web Sitesi Tasarımı

Tam hizmet İle web tasarım ajansı.

Bizi bir satıcı olarak algılamayın, geniş bir ekibin parçasıyız, markanızın ikna edici biçimde kazandığı mücadelede aynı taraftayız.

Basitleştirmek gerekirse: Tanışıp, birbirimize güvenmeye başladığımız ve başarılı bir ekip olduğumuz aşk hikayesi gibi.

Çalışmalarımız yaratıcı vizyonların doruk noktası, harika fikirlerin ve tam bağlılığın sonucudur.

Dünya trendlerine uygun web tasarımı.

İstatistikler, internette mobil cihazlar aracılığıyla dolaşan kullanıcıların sayısında önemli bir artış olduğunu gösteriyor. Bu eğilimin gelecekte de devam etmesi muhtemeldir ve ziyaretçilerden gelen yeni taleplere cevap olarak, "duyarlı tasarım" (cihaza adapte olan uyumlu tasarım) web sitelerinin tasarımında yeni bir yaklaşım ve konsept ortaya çıkmıştır.


Duyarlı mobil cihaz tasarımı

Duyarlı web tasarımı sadeliğe odaklanır. Cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet gibi tüm ekran boyutlarında görüntülenebilen tek bir web sitesi oluşturma fikrine dayanıyor.

Dikkatle dinliyoruz, müşterilerimizin ve bizim için iş akışını değiştiren stratejiler ve tasarımlar geliştiriyoruz. Çalışmalarımız yaratıcı vizyonların, harika fikirlerin ve tam bağlılığın sonucudur.


Hızlı mobil uyumlu tasarımın faydaları:

  •   Düşük bakım maliyeti - korunacak sadece bir sayfamız olduğu göz önüne alındığında, cihazlar arasında görünümleri değiştirirken, içerik değişmeden kalır.
  •   Tek biçimli görsel kimlik - bir ve aynı site ile, hem mobil hem de masaüstü cihazların markanızın benzersiz görsel kimliğini ve tanınmasını sürdürmesi çok daha kolaydır.
  •   Kullanıcı dostu - duyarlı sitelerin kullanımı kolaydır ve müşterilerin işletmenizle kolayca bağlantı kurmasını sağlar.
  •   Başka bir adrese site yönlendirmesi yoktur - gerçek şu ki, tüm cihazlar için bir siteniz vardır, bu nedenle diğer adreslere yönlendirmeye gerek yoktur.

Bize ulaşın

  •   
    +90(532) 485 85 98
  •   
    ayrinti@ayrintibilgisayar.com