.

İNTERNET SİTELERİ

İNTERNET SİTESİ TASARIMI

Biz, size en doğru, anlaşılır, kurumsal, sade ve hedef kitleye uygun, yazılım altyapısı sorunsuz çalışan, içerik anlamında güçlü ve arama motorlarında etkin bir biçimde görünürlük sağlayan, hedeflerinize, vizyonunuza ve en önemlisi müşterilerinize uygun bir site yapıyoruz.

RESPONSİVE WEB TASARIMI İLE TANIŞIN

Responsive kelime anlamı ile adaptif demektir. Web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamaına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Responsive olarak tasarlanmış bir web sitesi, öncelikle kaç ekrana göre şekilleneceği ve tasarım elemanlarının konumları planlanır. Bu planlamadan sonra CSS kodları ile bu planlamaya uygun biçimde yerleri kodlanır. Böylelikle web siteleri farklı ekran boyutları için farklı şekiller alırlar.

Pages