.

İNTERNET REKLAMLARI

ADWORDS REKLAMLARI İLE YENİ MÜSTERİLER KAZANIN

Google Adwords reklamları ile başarıyı yakalayın! Başarılı bir Adwords reklam yönetimi ile daha düşük maliyetlerle daha fazla kazanabilirsiniz.
  • Analiz
    İşletmenizi tam olarak anlamak ve kampanya amacınıza uygun reklam kurgulamak için Ayrıntı öncelikle sizi dinler. Web siteniz ve kullandığınız diğer reklam mecralarını inceleyerek size performansı en yüksek AdWords reklamlarını sağlamaya çalışır.
  • Bütçelendirme
    Markanızın, işletmenizin satış beklentisi ve kampanyanızın erişim amacına uygun olarak reklamlarınız için harcamanız gereken bütçeyi doğru olarak belirlemeye çalışır.
  • Reklam yayını
    Onayınız ile işletmenizin reklamlarını doğru mesaj ile doğru zamanda doğru kişilere gösterir ve reklam yayını süresince ölçüm ve optimizasyon teknikleri ile reklamlarınız sürekli konrol edilir ve verimliliği arttırılır.

NEDEN GOOGLE ADWORDS?

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün .

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir. .

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Google AdWords ile reklam kampanyalarınızı kendiniz yönetebilir ya da destek için bize (0232)483 74 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Google AdWords'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Pages