.

KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Ayrıntı 2003 yılından bu yana İzmİr'de faalİyet gösteren dİjİtal fİkİr sütüdyosudur.
Ayrıntı Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, şirketlere iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal iş çözümleri sunmak için 2003 yılında kurulmuştur. Bu çerçevede farklı sektörlerdeki müşterilere izlenebilirlik, verimlilik, kalite ve rekabet avantajı sağlayan ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Bu konularda yerli ve yabancı müşterilere beklentilerinin üzerinde çözümler sunulabilmesi için teknolojinin yakından izlenmesinin yanında iş süreçlerinde uzman derecesinde bilgi birikimine sahip olunması gerekmektedir. Ayrıntı Bilgisayar ve İnternet Hizmetlerinin, sağladığı web tasarım & geliştirme, web programlama, flash animasyon, cd tasarım, banner tasarım ve diğer dijital tasarım işlerinde yenilikçi çözümler ve üst düzey tecrübeye sahip, yüksek yetkinlikteki ekibi ile bu profile tam olarak uyan uzun vadeli bir iş ortağıdır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

İzmir web tasarım firmaları arasında deneyimliyiz ve tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm web hizmetlerini tek noktadan sağlayarak uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Veri güvenliğine büyük önem veriyor, müşterilerimizin kesintisiz ve güvenli hizmet almaları için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

İŞİNİZİ ZİRVEYE TAŞIMANIN VAKTİ GELMEDİ Mİ?

WEB SİTESİ MÜŞTERİSİ
ADWORDS MÜŞTERİSİ
SEO MÜŞTERİSİ
SOSYAL MEDYA MÜŞTERİSİ